Artiklid

Julian Marley

27 aug. Wag Wan kontserdielamus Saku Suurhallis 24.08.18

Möödunud nädalvahetusel toimus Saku Suurhallis üritus nimega Wag Wan. Kontserdil astusid üles Julian Marley Miyagi & Endspiel, üllatusesinejaks osutus mahehäälne naislauljatar Henessi. Soojendas Bashment Kingz Sound ning twerk-ima (New Orleansist bounce muusika tantsustiil) tulid Yahna ja Liisa. Tantsuetteaste oli korralik supernaiste power!
Read More
Bashment 20. aastat

06 aug. Jamaica artistid augustis Tallinna väisamas

Meie erakordselt sooja suve krooniks rõõmustavad augustis kõiki reggae ja dancehall sõpru mitmed Tallinnas esinevad Jamaica muusikud. 17. augustil tähistab Eesti vanim Sound System ja pidudesari Bashment oma 20. sünnipäeva. Sündmus toimub Kultuurikatla aias PADA ning selle raames astuvad lisaks kohalikele DJ-dele, tantsijatele ning muusikutele üles ka vokalistid Demetri ning Richie Loop Jamaicalt. 24. augustil jõuab Saku Suurhallis vaatajate ette Julian Marley täiskoosseisus live-bändiga. Kontserti soojendab Venemaalt pärit Miyagi & Endspiel.
Read More
Julian Marley Tallinnas

25 juuli Julian Marley kontsert Tallinnas 24.08.2018

Noorelt lahkunud reggaemuusika legend Bob Marley jättis siia ilma oma maagilist tämbrit ning muusikaannet edasi kandma lausa seitse poega. Ühte neist on meil käesoleva aasta suvel võimalik esmakordselt Eestis oma silmaga näha ja kõrvaga kuulda ürituse WagWan raames Saku Suurhallis 24.08.18. Julian Marley on laulja, muusik, laulukirjutaja ja produtsent, tänaseks 43-aastane, kes on esinenud ja tuuritanud paljudes paikades üle maailma. Eriti sädelev lend sai artisti jaoks alguse teiste vendade Stepheni, Damiani ja Ky-Maniga 1990-ndatel koos loodud Ghetto Youths Crew kaudu. Julian Marley on lisaks oma vendadele viljakat koostööd teinud ka The Wailersi ning Lauren Hilliga. 
Read More